Transport Samochodów

Firma TRANS-CAR świadczy usługi transportowe na terenie Unii Europejskiej.
Możemy jednocześnie przewieźć odpowiednio jeden, dwa lub trzy samochody

Profesjonalny Transport Samochodów z Trans Car w całej UE

W Trans Car specjalizujemy się w bezpiecznym i profesjonalnym transporcie samochodów na terenie Unii Europejskiej. Wykorzystując zaawansowane pojazdy specjalistyczne, takie jak Mercedes Sprinter oraz jedno- i dwuosiowe lawety, jesteśmy w stanie jednocześnie przewieźć do trzech samochodów.

Bezpieczeństwo na Pierwszym Miejscu:

  • Nasz sprzęt przechodzi dokładne kontrole przed każdym wyjazdem.
  • Każdy samochód jest mocowany czterema trzypunktowymi pasami i dodatkowo zabezpieczany specjalnymi rozpórkami.
  • Dzięki systemowi tacho, zapewniamy przestrzeganie czasu pracy kierowców, gwarantując bezpieczeństwo ładunków.
  • Posiadamy ubezpieczenie OC przewoźnika oraz wsparcie prawne DAS, co gwarantuje ochronę zarówno dla naszych klientów, jak i przewożonych pojazdów.

Doświadczeni Kierowcy: Wszyscy nasi kierowcy są odpowiednio wykwalifikowani, posiadając niezbędne uprawnienia i badania do wykonywania swojego zawodu.

Indywidualna Wycena Usługi: Koszt usługi jest uzależniony od wielu czynników i jest ustalany indywidualnie. Aby przyspieszyć proces wyceny, prosimy o przygotowanie informacji takich jak: miejsce postoju pojazdu (kod pocztowy, miejscowość, kraj), marka i model samochodu oraz jego waga.

Zadzwoń na nr 604 553 295, a my natychmiast dokonamy wyceny Twojej usługi.

Transport samochodów używanych

Specjalizujemy się w transporcie samochodów używanych - zarówno cały, jak i uszkodzonych, z kluczowych krajów Europy, takich jak: Włochy, Niemcy, Belgia, Holandia Francja, Austria, Czechy, Chorwacja Węgry, Hiszpania, Portugalia, Słowacja Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm importujących samochody i pośredników transportowych, jak i do klientów indywidualnych.

Transport kamperów

Specjalizujemy się w bezpiecznym i profesjonalnym transporcie kamperów po całej Europie, gwarantując ich optymalne zabezpieczenie podczas całej podróży.

Transport samochodów nowych

Jesteśmy niezawodnym partnerem dla dealerów samochodów nowych, świadcząc usługi transportu pojazdów zarówno w kraju, jak i za granicą.

Transport samochodów dostawczych

Dzięki naszemu wszechstronnemu sprzętowi jesteśmy w stanie przewieźć każdy samochód dostawczy - od blaszanego, przez skrzyniowy, aż po te z wysoką plandeką.

Transport samochodów zabytkowych

Oferujemy transport samochodów zabytkowych o wysokiej wartości po całej Europie. Dbamy o ich bezpieczeństwo oraz zapewniamy pełną dyskrecję w trakcie przewozu.

Transport samochodów terenowych

Specjalizujemy się w przewozie samochodów terenowych, gwarantując ich bezpieczne dostarczenie do miejsca docelowego.

Transport niestandardowy

Niezależnie od wymagań - od małych do dużych ładunków - nasze różnorodne przyczepy mogą przewieźć niestandardowe towary o maksymalnej długości zestawu do 18 metrów. Obsługujemy zarówno klientów firmowych, jak i indywidualnych.

Transport samochodów sportowych

Dla entuzjastów prędkości i wyjątkowych osiągów oferujemy transport samochodów sportowych, zapewniając im ochronę i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

Zadzwoń 24h